صفحه رسمی بنیاد بین المللی نهج البلاغه

ظهر امروز دیداری از جنس علم و فقاهت و دوستی دیرینه در محل بنیاد بین المللی نهج البلاغه با هدف همکاری، هم افزایی و تشریک مساعی در راستای ترویج بیش از پیش معارف ناب علوی در بین آحاد امت اسلام و مکتب نورانی تشیع برگزار شد.
این دیدار با حضور حضرت آیت الله سیدجمال الدین دین پرور از علمای مبرز تهران و شمیران و نماینده ولی فقیه در بنیاد نهج البلاغه و ریاست این بنیاد و حضرت آیت الله صدیقی دبیرکل محترم بنیاد غدیر و مدیریت محترم حوزه علمیه امام خمینی ره برگزار شد.
در این دیدار هر دو بزرگوار ضمن ارائه گزارشی از امور جاری و در حال انجام به شناسایی و فعالیت در زمین های مغفول مانده تاکید داشته و مسئولان امر را موظف به تلاش و کوشش بیشتر در راستای ترویج فرهنگ ناب علوی و معارف نورانی این مکتب دانستند.
فعالیت های علمی، پژوهشی و تخصصی در حوزه های علمیه و دانشگاه ها نیز از دیگر نکات مورد اشاره در این دیدار بود که در همین راستا گزارشی از فعالیت اولین جشنواره کتاب سال نهج البلاغه و پژوهشکده نهج البلاغه ارائه گردید.
در پایان این دیدار بازدید از محل کتابخانه عمومی و کتابخانه تخصصی امام علی علیه السلام و نهج البلاغه توسط حضرت آیت الله صدیقی و هیات همراه صورت گرفت.

photo_2019-01-06_13-39-06

photo_2019-01-06_15-06-41

photo_2019-01-06_15-06-49